Magdalena S.

Wzory od OrlicaCraft dostępne są w wersji polskiej i angielskiej, pracowałam na obu wersjach językowych i jestem bardzo zadowolona. Są czytelnie rozpisane i wzbogacone o dużą ilość zdjęć. Jeśli ktoś ma problem ze wzorem, zawsze może liczyć na pomoc autorki. Maskotki wychodzą urocze – o ile trzymamy się wzoru 😉 We wzorach jest legenda, ale również jest dokładnie opisane, gdzie należy przyszyć poszczególne elementy lub włożyć oczy. Szczerze polecam wzory!

Ola S.

Świetny kontakt, świetne wykonanie, ogromny talent. Po pierwszym zamówieniu już planuję kolejne. Z czystym sumieniem polecam wszystkim!

Janka G.

Witajcie! Jestem zachwycona Elliotem, którego otrzymał od nas na swoje chrzciny Wiktor. Jakość wykonania, ale także zapakowania, opisania i wysyłki przez Dominikę jest na bardzo wysokim poziomie! Szybko ,sprawnie i perfekcyjnie wykonane zamówienie. Mam nadzieje, ze to słoniątko przyniesie dużo szczęścia w życiu Wiktora i podbije jego serduszko tak bardzo jak podbiło ono moje serce.
Bardzo POLECAM Dominikę i jej przytulanki

Magdalena D.

Przyszłam na chwilę zostałam na dłużej… Chyba mogę już zaliczyć się do stałych klientek Orlicacraft. Mam wrażenie że dla Dominiki nie ma rzeczy niemożliwych. Nie należę do łatwych klientek, bo za każdym razem coś zmieniam i wymyślam nowego. Na szczęście cierpliwość Dominiki nie zna granic. Wszystkie produkty czy dla mnie czy dla córeczki są na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane ze starannością i dbałością o szczegóły. Dominika to prawdziwa artystka, której wystrczy nakreślić swój pomysł a Ona tworzy prawdziwe szydełkowe arcydzieło dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Ode mnie „chapeau bas”!!