WZÓR – Pajacyk Patryk

Pajacyk wykonany według tego wzoru z włóczki typu YarnArt Jeans ma 33 cm wysokości. Jego kształt i forma sprawiają, że idealnie nadaje się na maskotkę dla maluszka – długie i wąskie kończyny świetnie pasują do małych łapek, a w dłoniach, stopach czy pomponie na czapce można umieścić elementy sensoryczne – np. piszczałki czy grzechotki. Ponadto wzór jest w całości zaprojektowany bez zszywania – wszystkie elementy są wrabiane. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
20,00 

WZÓR – Króliczek Maluszek

Do wykonania króliczka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest nieco ponad pół motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych dowolnych materiałów. Maskotka wykonana z HDB ma 25cm wysokości z uszami, a wykonana z cieńszej włóczki z powodzeniem nada się na brelok. Wzór zawiera minimalną ilość zszywania - do przyszycia jest tylko głowa :) Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
12,00 

WZÓR – Mia, Uroczy Pingwin

Do wykonania Pingwinka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest około 1,5 motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 24cm wysokości. Wzór jest niemal bezszwowy - jedynymi przyszywanymi elementami są dziób i ewentualnie oczka :) Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
15,00 

WZORY – 2 x Bezszwowe ciało lalki – Szczupłe i Plus Size

SZCZUPŁE: Do wykonania ciała lalki z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans (pół motka) oraz szydełka 2,2mm. Lalka z tych materiałów wg mojego wzoru ma wzrost ok. 27cm na stojąco. PLUS SIZE: Do wykonania ciała lalki z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans (ok. 3/4 motka) oraz szydełka 2,2mm. Lalka z tych materiałów wg mojego wzoru ma wzrost ok. 26cm na stojąco. Wzory przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Są uniwersalne, nie wymagają szycia – wszystkie elementy są robione ciągiem lub wrabiane. Wzory nie zawierają sposobu wykonania twarzy czy dodatków, te są zależne wyłącznie od Twojej wyobraźni.
25,00 

WZÓR – Bezszwowe ciało lalki PLUS SIZE

Do wykonania ciała lalki z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans (ok. 3/4 motka) oraz szydełka 2,2mm. Lalka z tych materiałów wg mojego wzoru ma wzrost ok. 26cm na stojąco. Wzór jest uniwersalny, nie wymaga szycia – wszystkie elementy są robione ciągiem lub wrabiane. Wzór nie zawiera sposobu wykonania twarzy czy dodatków, te są zależne wyłącznie od Twojej wyobraźni. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących, ale posiadających już pewne doświadczenie w amigurumi.
15,00 

WZÓR – Bezszwowe ciało lalki

Do wykonania ciała lalki z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans (pół motka) oraz szydełka 2,2mm. Lalka z tych materiałów wg mojego wzoru ma wzrost ok. 27cm na stojąco. Wzór jest uniwersalny, nie wymaga szycia – wszystkie elementy są robione ciągiem lub wrabiane. Wzór nie zawiera sposobu wykonania twarzy czy dodatków, te są zależne wyłącznie od Twojej wyobraźni. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących, ale posiadających już pewne doświadczenie w amigurumi.
15,00 

WZÓR – Bezszwowy Króliczek

Wzór nie wymaga użycia żadnej konkretnej włóczki, wystarczy jeden rodzaj i jeden kolor. Najlepiej, żeby była to włóczka o puchatej fakturze, np. zastosowana we wzorze Himalaya Dolphin Baby (szenilowa włóczka, 120m/100g). Może to być też włóczka typu „trawka” lub akrylowa i wyczesana rzepem lub szczotką. Tę kwestię, choć kluczową, pozostawiam do dowolnego wyboru. Nasza wersja króliczka, wykonana włóczką Himalaya Dolphin Baby i szydełkiem 4mm, ma ok. 18cm długości i ok. 25cm obwodu zadka.
15,00