WZÓR – Posokowiec, minipsiak

Posokowiec według tego wzoru jest malutki – wykonany z bawełny lub włóczki typu Jeans (w tym przypadku ma wysokość 10 cm) może służyć za breloczek, zaś jeśli użyjemy grubszej włóczki, np. Himalaya Dolphin Baby (ok. 19-20 cm), może być małą maskotką.

Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Zobacz także inne wzory z serii Mini Psiaków :)
12,00 

WZÓR – Buldożek, minipsiak

Buldożek według tego wzoru jest malutki – wykonany z bawełny lub włóczki typu Jeans (w tym przypadku ma wysokość 9 cm) może służyć za breloczek, zaś jeśli użyjemy grubszej włóczki, np. Himalaya Dolphin Baby (ok. 18 cm), może być małą maskotką. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Zobacz też inne wzory z serii Mini Psiaków :)
12,00 

WZÓR – Króliczek Maluszek

Do wykonania króliczka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest nieco ponad pół motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych dowolnych materiałów. Maskotka wykonana z HDB ma 25cm wysokości z uszami, a wykonana z cieńszej włóczki z powodzeniem nada się na brelok. Wzór zawiera minimalną ilość zszywania - do przyszycia jest tylko głowa :) Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
12,00