WZORY – Kangur mały i duży

Kangurek mały: Do wykonania Kangura z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebny jest niecały motek głównego koloru, mała ilość dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych materiałów. Maskotka wykonana z Himalaya Dolphin Baby ma 20cm wysokości. Kangur duży: Do wykonania Kangura ze zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne są min. 2 motki głównego koloru, 1 motek dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 40cm wysokości. Wzory przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Można je zakupić także pojedynczo jako odrębne produkty.
32,00 

WZÓR – Kajtek, Mały Kangurek

Do wykonania Kangurka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebny jest niecały motek głównego koloru, mała ilość dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych materiałów. Maskotka wykonana z Himalaya Dolphin Baby ma 20cm wysokości. Dostępny jest także wzór na dużego (40cm) kangura - KLIK. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
15,00 

WZÓR – Klara, Skoczny Kangur

Do wykonania Kangura z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne są min. 2 motki głównego koloru, 1 motek dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 40cm wysokości. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
20,00