WZÓR – Pajacyk Patryk

Pajacyk wykonany według tego wzoru z włóczki typu YarnArt Jeans ma 33 cm wysokości. Jego kształt i forma sprawiają, że idealnie nadaje się na maskotkę dla maluszka – długie i wąskie kończyny świetnie pasują do małych łapek, a w dłoniach, stopach czy pomponie na czapce można umieścić elementy sensoryczne – np. piszczałki czy grzechotki. Ponadto wzór jest w całości zaprojektowany bez zszywania – wszystkie elementy są wrabiane. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
20,00 

WZÓR – Astronauta Wojtek

Do wykonania Astronauty z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne są niecałe 2 motki głównego koloru i małe ilości innych odcieni) i szydełka 4,0mm. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 40cm wysokości. Można oczywiście wykonać ją też z innych włóczek, wg własnych upodobań i potrzeb.

Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
20,00 

WZÓR – Syrena, Miss Oceanów

Do wykonania syreny z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans i Alize Cotton Gold Batik oraz szydełka 2,5mm. Syrenka z tych materiałów wg mojego wzoru ma wzrost ok. 30cm. Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych. Zawiera mało szycia, większość maskotki robiona jest w jednym elemencie lub jest wrabiana.
20,00 

WZÓR – Flora – Kwiatowa Wróżka

Wzór jest w języku polskim lub angielskim, w formacie PDF, opatrzony licznymi zdjęciami i opisami poszczególnych etapów. Do wykonania wróżki z załączonych zdjęć użyto włóczki YarnArt Jeans oraz szydełka 2,5mm. Wróżka z tych materiałów ma wzrost ok. 26cm na stojąco. Wzór jest uniwersalny, możesz wykorzystać dowolny rodzaj włóczki, kolory również są zależne wyłącznie od Twojej wyobraźni. Wzór zawiera dwie wersje fryzury dla lalki i dwa dodatki do ozdoby. Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
20,00