WZORY – Lampaka w trzech rozmiarach

Wzory wymagają użycia dwóch rodzajów włóczki – na ciałko zalecam YarnArt Jeans (160m/50g), na futerko – Himalaya Dolphin Baby (szenilowa włóczka, 120m/100g). Oczywiście można użyć materiałów o podobnych parametrach, kluczem do najlepszego wyglądu naszej Lampaki jest pluszowa lub futerkowa faktura grubszej z włóczek. Lampaka mała: ok. 19-20 cm Lampaka duża: ok. 28 cm Lampaka XXL: ok. 38 cm Wzory przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
35,00 

WZÓR – Lama? Alpaka? Lampaka! – wersja XXL

Poniższy wzór wymaga użycia dwóch rodzajów włóczki – na ciałko zalecam YarnArt Jeans (160m/50g), na futerko – szenilowa włóczka, Himalaya Dolphin Baby (120 m/100 g) lub Aksamitek (60 m/50 g). Oczywiście można użyć materiałów o podobnych parametrach, kluczem do najlepszego wyglądu naszej Lampaki jest pluszowa lub futerkowa faktura grubszej z włóczek. Lampaka wykonana tymi materiałami będzie miała wzrost ok. 38cm. Dwie mniejsze wersje dostępne są jako odrębne produkty. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
15,00 

WZÓR – Posokowiec, minipsiak

Posokowiec według tego wzoru jest malutki – wykonany z bawełny lub włóczki typu Jeans (w tym przypadku ma wysokość 10 cm) może służyć za breloczek, zaś jeśli użyjemy grubszej włóczki, np. Himalaya Dolphin Baby (ok. 19-20 cm), może być małą maskotką.

Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Zobacz także inne wzory z serii Mini Psiaków :)
12,00 

WZÓR – Buldożek, minipsiak

Buldożek według tego wzoru jest malutki – wykonany z bawełny lub włóczki typu Jeans (w tym przypadku ma wysokość 9 cm) może służyć za breloczek, zaś jeśli użyjemy grubszej włóczki, np. Himalaya Dolphin Baby (ok. 18 cm), może być małą maskotką. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Zobacz też inne wzory z serii Mini Psiaków :)
12,00 

WZORY – Kangur mały i duży

Kangurek mały: Do wykonania Kangura z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebny jest niecały motek głównego koloru, mała ilość dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych materiałów. Maskotka wykonana z Himalaya Dolphin Baby ma 20cm wysokości. Kangur duży: Do wykonania Kangura ze zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne są min. 2 motki głównego koloru, 1 motek dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 40cm wysokości. Wzory przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Można je zakupić także pojedynczo jako odrębne produkty.
32,00 

WZÓR – Kajtek, Mały Kangurek

Do wykonania Kangurka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebny jest niecały motek głównego koloru, mała ilość dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych materiałów. Maskotka wykonana z Himalaya Dolphin Baby ma 20cm wysokości. Dostępny jest także wzór na dużego (40cm) kangura - KLIK. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
15,00 

WZÓR – Lisek dla najmłodszych

Lisek został stworzony z myślą o najmłodszych maluszkach – ma kształty odpowiednie do małych rączek, nie ma niebezpiecznych elementów, umożliwia zastosowanie sensorycznych akcesoriów, jak np. grzechotka czy piszczałka. Aby mógł właściwie spełniać swą rolę, należy go wykonać ze 100% bawełny – tu zastosowano Drops Safran oraz szydełko 2mm, lisek ma 15cm. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących.
15,00 

WZÓR – Klara, Skoczny Kangur

Do wykonania Kangura z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne są min. 2 motki głównego koloru, 1 motek dodatkowego i odrobina ciemnego na nos) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 40cm wysokości. Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
20,00 

WZÓR – Króliczek Maluszek

Do wykonania króliczka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest nieco ponad pół motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm. Można wykonać go z innych dowolnych materiałów. Maskotka wykonana z HDB ma 25cm wysokości z uszami, a wykonana z cieńszej włóczki z powodzeniem nada się na brelok. Wzór zawiera minimalną ilość zszywania - do przyszycia jest tylko głowa :) Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących i średniozaawansowanych.
12,00 

WZÓR – Mia, Uroczy Pingwin

Do wykonania Pingwinka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest około 1,5 motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 24cm wysokości. Wzór jest niemal bezszwowy - jedynymi przyszywanymi elementami są dziób i ewentualnie oczka :) Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
15,00 

WZÓR – Lumpek, Figlarny Piesek

Do wykonania Pieska Lumpka z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebne jest ponad 1,5 motka głównego koloru) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma 30cm wysokości na siedząco. Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
20,00 

WZÓR – Diana, Wesoły Delfin

Do wykonania Delfina z załączonych do wzoru zdjęć użyto włóczki Himalaya Dolphin Baby (potrzebny jest jeden motek - lub nieco ponad - głównego koloru) i szydełka 4,0mm, a do detali (oczy, uśmiech) YarnArt Jeans i szydełka 2,2mm. Można wykonać go z innych materiałów o podobnych parametrach. Maskotka wykonana z tych materiałów ma około 47cm długości wzdłuż grzbietu. Wzór przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych.
18,00