Klasyczny Miś

Hej! Macie ochotę stworzyć takiego słodziaka, a jednocześnie pomóc uratować życie dziecka?

Da się zrobić! Wzór będzie Twój, jeśli przekażesz minimum 10zł darowizny na zbiórkę dla chorej Celinki:

www.siepomaga.pl/orlicacraftcelince

Prześlij nam na maila (orlicacraft@gmail.com) potwierdzenie wpłaty (w opisie wpłaty koniecznie hasło „miś”, „amigurumi” albo „OrlicaCraft”), wówczas w odpowiedzi otrzymasz plik z wzorem. Po zakończeniu tej zbiórki wybrany zostanie inny cel. Pomóż nam pomagać 🙂

Do wykonania misia potrzebujesz włóczki w trzech kolorach (główny – ok. półtora motka, dodatkowy na nos i uszy oraz biały). W moim przypadku to Himalaya Dolphin Baby i szydełko 4mm. Miś wykonany z tych materiałów ma wysokość ok.  33cm. Wzór jest odpowiedni dla osób początkujących.

<

Nasz miś zebrał już prawie 1100zł dla innego małego wojownika,
Wojtusia (www.siepomaga.pl/OrlicaCraftWojtusiowi),  1200zł dla wojowniczki Mii (www.siepomaga.pl/OrlicaCraftMii), a także ponad 1100 zł dla wojownika Kajtusia (www.siepomaga.pl/OrlicaCraftKajtusiowi)!
Dziękujemy!

Puchaty Kurczak

Wielkanoc za pasem, choć będzie wyglądać zapewne zupełnie inaczej niż co roku… Niech puchata kulka trochę rozjaśni Wam najbliższe dni 🙂

 

 

Wzór przeznaczony jest dla osób początkujących. Wymaga użycia dwóch rodzajów włóczki – na nóżki i dzióbek włóczka dość cienka, w moim przypadku YarnArt Jeans (160m/50g), na ciałko i skrzydełka – włóczka grubsza i puchata, u mnie Himalaya Dolphin Baby (120m/100g). Oczywiście można użyć materiałów o podobnych parametrach. Kurczak wykonany tymi materiałami będzie miał średnicę 7-8cm.

Pobierz na DARMOWE WZORY.

Kolorowy wąż

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy darmowy wzór! Prosta forma, która zdobyła Wasze serca, gdy po raz pierwszy pokazywaliśmy ją na Facebooku. Oto nasz Kolorowy Wąż!

Do wykonania węża potrzebujesz włóczki w kilku kolorach – u mnie to pięć pastelowych odcieni włóczki Himalaya Dolphin Baby – i dopasowanego do włóczki szydełka – u mnie 4,0mm. Długość węża zależy tylko od Ciebie, mój ma ok. 105cm. Wzór jest bardzo prosty, sprawdzi się dla osoby początkującej w dziedzinie amigurumi. To również dobry sposób na wykorzystanie końcówek włóczki!

Pobierz na Darmowe wzory